Başkanın Mesajı

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI

Değerli paydaşlarımız ve çalışma arkadaşlarım,

Luna Şirketler Grubu olarak, uzun vadeli stratejik bir bakış açısıyla planladığımız çalışmalarımız sonucunda ürünlerimiz ve hizmet kalitemizle Akıllı Elektrik ve Su Sayaçları sektörünün en saygı duyulan öncü firması olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Akıllı sayaçlar, akıllı şebekelere ve akıllı şebekeler de akıllı şehirlere giden yolun başlangıcıdır. Bu ana fikir tüm bileşenlerin akıllı olması ve yönetilebilir bir yapıda olması anlamına geliyor. LUNA olarak, bu doğrultuda yazılım teknolojileri üzerindeki  çalışmalarımız ile yapay zekayı da barındıran çözümler geliştirmeye ve yenilikçi ürünler ortaya koyarak sektöre yön vermeye devam ediyoruz. 

2021 yılında da LUNA olarak büyümemizi istikrarlı bir şekilde sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da Araştırma-geliştirme, üretim ve ihracat faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederek, ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı artıracağız. 

Planladığımız yeni yatırımlarımızı devreye alarak uluslararası ticarette varlığımızı güçlendirme yönündeki çalışmalarımızı ilerleteceğiz. 

Nice başarılara birlikte imza atacağımıza inandığım siz değerli paydaşlarımıza ve tüm emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Saygılarımla,

MUSTAFA KARABAĞLI