Ar-ge Prosesleri

Tüm donanım ve yazılım tasarımlarını ve tüm testleri ArGe Merkezi’mizde %100 öz kaynalarımızla herhangi bir dış desteğe ihtiyaç duymadan yapan, ellinin üzerinde personeli bulunan bir aileyiz.

Günümüz teknolojileri göz önünde tutularak tasarlanan elektronik şemalar ile başlayan süreç, pcb çizimiyle devam ederek ilk prototiplerin hazırlanması sonrası projenin ilk aşama tamamlanır. Sonrasında yine kendi bünyemizde elektronik testler gerçeklenip, emc ve lvd uyumlulukları gözden geçirilerek donanımın son hali alması sağlanır.

Buna paralel olarak da yazılım ve donanım takımları bir araya gelerek yazılım tasarımını şekillendirir. Kullanılacak işlemci seçimi bu aşamanın en önemli parametresidir. Bu işlemci gerek daha önce kullandığımız gerekse yeni bir çip olabilir. Yılların getirdiği tecrübe ile oluşturulmuş platformdan bağımsız onlarca yazılım kütüphanesi yeni projelerde de kullanılarak yazılım çalışmalarının hızlandırılması sağlanır.

Komple bir çözüm sunma motivasyonu ile hareket ederek kendi osos sistemimizi de geliştirmiş bulunmaktayız. Yıllarca kendini sahada kanıtlamış bir yazılım olan Metrum sisteminin yıllar içindeki tecrübemiz ve yeni teknolojilerin ortaya çıkması ile ikinci versiyonunu da sahaya sunmuş durumdayız.

En güncel teknolojileri kullanmak mottosu ile ürünlerimizi sürekli geliştirme ve güncel tutma gayreti içerisindeyiz.